Dobrý deň,

dovoľte mi podeliť sa s Vami s mojím úspechom pri zmene môjho životného štýlu a stravovania sa.

Dlho som sa pokúšala o množstvo diét, ktorých výsledkom bol vzostup mojej váhy... až jednho dňa som sa od mojej známej dozvedela o špecialistoch, ktorí mi vedia pomôcť, pomôžu naštartovaťmoju správnu cestu, cestu správného stravovania.

Vďaka tomuto všetkému a hlavne vďaka vzájomnej komunikácií s mojou poradkyňou p. Drabiščákovou som dokázala ponížiť moju váhu o 10kg menej.

Výsledok:

-10.0 kg / 6 mesiacov

Pred

Po

Cítim sa zdravšia, sebavedomejšia a hlavne spokojnejšia.

Pochopila som,že dá sa to,ale všetko je v "hlave". Tam je to potrebné si to urovnať - čo chcem a čo som ochotná preto urobiť. Prajem všetkým, ktorý sa rozhodnú zmeniť svoje stravovacie návyky,aby začali najprv v sebe, pretože od Vás to začína.

Ďakujem Bc. Drabiščákovej, ktorá mi na teto mojej ceste pomohla a celý čas ma usmerňovala. Preto vyjadrujem veľké ĎAKUJEM.

Moja Špecialistka

Bc. Ivana Drabiščáková

Špecialistka PO

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.