Volám sa Mária , bývam v Košiciach a mám 79 rokov.

Ešte v mladosti som prekonala viaceré chronické choroby. Beriem aj lieky na posilnenie imunity, a podarilo sa mi pribrať na 103 kg. Prišli zdravotné ťažkosti. Preto som sa rozhodla zmeniť svoj stravovací režim za pomoci špecialistu.

Obrátila som sa na ,,Nutriadapt“. Skúsenosť so zmenou stravovania dopadla nad moje očakávania. Za 5 mesiacov som schudla 15 kg.

Dostavili sa samé pozitívne výsledky. Ľahšie sa mi dýcha, pohybuje a necítim takú veľkú únavu ako predtým.

Upravil sa mi aj krvný obraz, a znížil sa mi tlak, na ktorý sa liečim.

Za tieto úspechy sa chcem poďakovať predovšetkým výživovej poradkyne Dominike Lukáčovej za dobré rady a usmernenie pri zmene stravovacích návykov.

Pred

Po

Výsledok:

-15 kg / 5 mesiacov

Moja Špecialistka

Dominika Lukáčová

Špecialistka PO

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.