Na kliniku Nutriadapt som prišla s jediným cieľom, že odtiaľ vyjdem zdravá.

Na preventívnej kontrole dozvedela, že mám vysoký viscerálny tuk. Z tohto slovného spojenia som vedela len čo je tuk ( myslela som, že podkožný). Pritom ide o masu tuku nalepenú v mojom prípade na črevách. Nemala som ani len tušenie, že ide o samostatný orgán, ktorý riadi Váš mozog a hormóny a to vysvetľuje, prečo si gynekológ a neurológ nevedeli poradiť s mojim zdravotným stavom. Od 39. roku som bola podľa medicíny v klimaktériu.

Keď som sa dočítala čo je viscerálny tuk, vedela som že si sama neporadím. Ten sa dá znížiť iba stravou a ja som neovládala základy zloženia stravy. Nevedela čo je bielkovina, čo sacharid.

Keď som si na internete našla Nutriadapt bola som šťastná, že sú vôbec v mojom meste. Keď mi povedali že máme voľno o dva dni alebo o dva týždne hneď o dva dni som tam prišla s tým, že tu mi pomôžu. Moja špecialistka je človek s neuveriteľnými skúsenosťami, na otázky vám odpovie s nevídanou ľahkosťou tak, že jej to uveríte na prvú. Výživový smer vám určia z krvi, váženia a merania, to sami nedokážete.

Cieľ bol stať sa zdravou. Skončila som 3. mesačný program a život sa mi zmenil od základov. Z gynekologického dôchodku som už po dvoch mesiacoch opäť v nádeji na dieťa a je zo mňa o 11 kg ľahšia zdravá žena a to som na začiatku.

Kto je lepší v matematike, 80 percent je strava, 20 percent pohyb. Správny jedálny lístok a vedenie špecialistu je to, vďaka čomu budete zdraví a kto si myslí, že to je do času tak v mojom prípade určite nie. Závisí od Vašej motivácie. Moja bola zdravie. To že som po 3 mesiacoch o 11 kg ľahšia, o 22 cm tenšia v páse, o 14 cm bokoch je len pridaná hodnota.

Ešte najdôležitejšia vec, nie , hladní z nového jedálnička nebudete. Ja som občas chcela vynechať aspoň jedno z 5 jedál. Ale to nemôžete.

Výsledok:

-11.0 kg

Pred

Po

Moja Špecialistka

Ing. Veronika Ludvíková

Špecialistka PO

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.