Cítim sa lepšie, schudol som za 5 mesiacov - 10 kg

Do Zdravého Východu som sa rozhodol ísť kvôli váhe, ale aj kvôli zdraviu. Váha sa pohybovalo okolo 112 kg. Teraz sa váha pohybuje okolo 100 kg a ešte chcem ísť dole s váhou. Necítil som sa dobre. Skúšal som cvičiť, zmeniť stravu, ale nič... Potom som si povedal dosť! Naštartovali ma vyšetrenia u lekára a zlé výsledky. Prišiel som do Zdravého Východu, odvážil som sa, porozprávali sme sa koľko si prestavujem schudnúť. Zmenila sa mi úplne životospráva, cvičím. Na začiatku to bolo ťažké, ale teraz ....

Výsledok:

- 10 kg / 5 mesiacov

Pred

Po

Ján Rabský

Moja Špecialistka

Ing. Veronika Spišiaková

Špecialistka PP

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.