Milý Zdravý Východ – moja výživová poradkyňa Zuzka Bakaľarová, som naozaj vďačná, že som vás navštívila

Môj Príbeh:

Do programu Sveta zdravia som sa objednala skutočne len zo zvedavosti, nakoľko moja váha nebola vysoká – 58 kg, bola som taká akurát, ale ako zdravotnú sestru ma veľmi zaujímala najmä metabolická diagnostika + vyšetrenie krvi, čo mi neprospieva a ako vlastne funguje môj metabolizmus.

Samozrejme, keď som sa do programu prihlásila, tak som si dala záväzok schudnúť aspoň tých 5 kg. Musím podotknúť, že po 4 pôrodoch (posledný v r. 2014) som s tým nemala problém, až kým som v r. 2017 nenastúpila do zamestnania – pracujem ako zdravotná sestra, takže tie nočné smeny si vyžiadali svoje. Vtedy som sa z váhy 54 kg dostala na váhu 58,5 kg. Hore to už nešlo, ale ani dole sa mi to už nedarilo dať a ak, tak len na chvíľu.

Výsledok:

- 8,6 kg

Pred

Po

Tu u vás som si osvojila zdravšie stravovanie a zaviedla určitý poriadok v stravovaní..

Zistila som, že to nie je vôbec ťažké, len som zamenila určité potraviny za kvalitnejšie a pritom som vôbec nebola hladná ako pri iných diétach. Práve naopak, bola som prekvapená, že nepociťujem tak často hlad ako predtým. Vďaka tomu sa mi podarilo zhodiť viac, ako som pôvodne plánovala. A ja si už cca 2,5 mesiaca po tomto programe držím stále váhu 50 kg.

Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať mojej výživovej poradkyni Zuzke Bakaľarovej za jej vedenie, usmerňovanie a cenné rady ohľadom stravovania.

Anna Džopková

Moja Špecialistka

Zuzana Bakaľárová

Špecialistka PO

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.