PRÍĎTE SA PRESVEDČIŤ OSOBNE.


Vďaka základnej analýze a s ňou spojenej konzultácii s nutričným špecialistom získate základný prehľad o stave vášho tela a zároveň možnosť presvedčiť sa o kvalite našich služieb.
Cena vstupnej konzultácie je 9,90 € namiesto 15,90 EUR.
Navyše teraz tiež dostanete inšpiratívny jedálniček chutných večerí zdarma.

Ako to funguje?

1.Vyplníte online FORMULÁR a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín konzultácie.

2.Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve.

3.Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali natrvalo.

Čo získate?

Výsledky základnej diagnostiky a podrobné odporúčania

Vaše hodnoty základnej diagnostiky:

Hmotnosť (podvýživa - obezita)

Metabolický vek

Úroveň viscerálneho tuku

Úroveň telesného tuku

Úroveň telesnej vody

Úroveň beztukovej hmoty

Objednajte sa

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.