Zdravie vďaka správnej hmotnosti

Všetko musí byť v rovnováhe. Dokonca aj telesný tuk je potrebný, aj keď zo všetkých strán počujeme, ako sa ho zbaviť a odbúrať ho. Tuk ale plní v organizme celú radu dôležitých funkcií, ktoré sú pre nás životne dôležité. Ak bojujete s nízkou hmotnosťou, môže to pre vás znamenať celú radu zdravotných komplikácií, preto je dôležité telu pomôcť kvalitným stravovacím plánom.

Metabolická diagnostika NAS

Náš partner Nutriadapt ako jediný na trhu disponuje počítačovým programom, vďaka ktorému môžeme využívať unikátnu metabolickú diagnostiku NAS. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu, zistíme čo Vášmu telu prospieva a naopak škodí a bráni v redukcii a následne vytvoríme úplne jedinečný výživový plán.

Diagnostika

Základný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutie vašich cieľov.

Sme v tom s vami

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vaším trénerom pri ceste za lepším zdravím.

Základná diagnostika a konzultácia

Dodajte si odvahu a prídite do Sveta zdravia zistiť svoj stav. Sme si istí, že vás prekvapíme našimi možnosťami aj ojedinelým systémom.

Pripravíme pre Vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Presnosť meraní je pri preberaní na váhe absolútne kľúčová.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešenia a jedálniček

Na záver vám navrhneme základné odporúčania a možnosti, ako je možné situáciu riešiť práve v Zdravom Východe. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Kde nás nájdete

Naše poradne nájdete už v 4 mestách na východnom a strednom Slovensku. Vyberte si, ktorá Vám je bližšie a navštívte nás.

Už čoskoro pribudne naša nová poradňa v meste:

Spišská Nová Ves

Objednajte sa

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.