Metabolická diagnostika ukáže, ako sa vyhnúť jojo efektu a schudnúť zdravo a natrvalo

V Zdravom Východe máme jednu dôležitú zásadu a tou je, že každý potrebuje individuálny prístup. Diéta Vášho kolegu pravdepodobne nebude sedieť Vám a to, že Vaša známa cvičí denne pilates, ešte neznamená, že s ním musíte začať tiež. Nájsť tú správnu cestu, by ale nemalo byť založené na taktike pokus-omyl. Preto pre vytvorenie tej správnej stratégie potrebujeme získať čo najviac informácií. Zaujíma nás predovšetkým Váš zdravotný stav, zloženie tela (z čoho sa skladá Vaša váha - pomery, tuk, viscerálny tuk, svaly, voda), rodinná anamnéza, ale dôležitý je pre nás aj Váš životný štýl - stravovanie, pohyb, pitný režim, práca, ..., prípadne potravinové alergie, alebo intolerancie. Všetky tieto informácie zohľadníme a zostavíme Vám osobný výživový plán priamo na mieru.

Čo je to Metabolická diagnostika?

Ide o unikátnu diagnostiku Vášho metabolizmu a to s jediným cieľom - dokonale pochopiť, ako funguje Váš organizmus a nastaviť všetko tak, aby dosiahnutie cieľov bolo úplne reálne.

Je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Aká je cena za diagnostiku?

Aktuálna cena za metabolickú diagnostiku je 50,00 eur.

Čo je výsledkom metabolickej diagnostiky?

Výsledky z metabolickej diagnostiky odhalia, čo Vášmu telu bráni v chudnutí, aké potraviny ho spomaľujú, prípadne ktoré mu úplne bránia. Na základe týchto informácií Vám vieme poradiť, aké potraviny Vám s chudnutím pomôžu, koľko toho môžete zjesť, aby chudnutie bolo čo najviac efektívne.

Ku každému cieľu však tá správna cesta môže viesť inými spôsobmi. Je to rovnaké ako s ktoroukoľvek inou činnosťou. Ak chcete niečo hneď, musíte tomu obetovať viac síl, ako keď na výsledok až tak netlačíte a prácu si môžete rozložiť. Preto je potrebné počítať s tým, že rýchle chudnutie bude o dosť intenzívnejšie a bude vyžadovať viac úsilia. Ak sa ale rozhodnete pre celkovú životnú zmenu, je lepšie na to ísť pomaly. Tým sa totiž zvýši šanca, že si všetky zmeny zautomatizujete a váš nový životný štýl vám vydrží.

Na základe výsledkov dostanete podrobné odporúčania týkajúce sa výživy - výživový smer, ktorý bude Vám a Vášmu telu vyhovovať a ktorý povedie k splneniu vášho cieľa.

Čo je to výživový smer?

Odporúčaný výživový smer obsahuje konkrétny typ stravovania aj praktické tipy, aby ste si na nový životný štýl jednoducho zvykli a aplikovali ho do svojho bežného života.

Overené lekárske študie stanovili 6 hlavných výživových smerov:

Nízkoglykemická strava
Nízkosacharidová strava
Proteínová
Rastlinná strava
Stredomorská strava
Vyvážená strava

Aké informácie výživový smer obsahuje?

  • Princípy stravovania
  • Ktoré potraviny zaradiť do jedálnička
  • Vaša denná energetická hodnota
  • Váš percentuálny podiel makroživín
  • Ktoré potraviny vynechať

Dostanem odporúčaný výživový smer, a čo teraz?

Vďaka metabolickej diagnostike budete mať jasno v tom, ako zmeniť svoj jedálniček, ale čaká Vás neľahká cesta.

Tou najdôležitejšou časťou je ale podpora a odborná pomoc, a to v každej situácii. Mnohým ľuďom sa podarí schudnúť, ale iba málokomu sa podarí túto hmotnosť bez odbornej pomoci udržať. Pre Vaše telo predstavuje chudnutie stresovú záťaž. Každý, kto je v strese, sa snaží z tejto situácie rýchlo dostať a vrátiť veci do normálu. Rovnako to funguje aj s chudnutím. Preto u toľkých ľudí nastane jojo efekt. Stabilizácia hmotnosti a jej udržanie je tak mnohokrát komplikovanejšie než samotné chudnutie. Preto je také dôležité naďalej udržiavať kontakt so špecialistom a s jeho pomocou tieto fázy prekonať a predovšetkým vytrvať. Vďaka tomu sa stane Váš životný štýl udržateľným a nebude problém si udržať aj hmotnosť.

Objednajte sa

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.