Systém chudnutia ako žiadny iný

Nájdite svoj vlastný spôsob, svôj vlastný rytmus, ktorým dokážete schudnúť. S unikátnym systémom Sveta zdravia a pod vedením našich výživových špecialistov to dokážete. Začnite hneď a zažijete úspech na vlastnom tele.

Metabolická diagnostika NAS

Náš partner Nutriadapt ako jediný na trhu disponuje počítačovým programom, vďaka ktorému môžeme využívať unikátnu metabolickú diagnostiku NAS. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu, zistíme čo Vášmu telu prospieva a naopak škodí a bráni v redukcii a následne vytvoríme úplne jedinečný výživový plán.

Diagnostika

Zádkladný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutiu vašich cieľov.

Riadenie zmeny

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vašim trénerom pri vašom životnom výkone, kedy spoločne porazíme kilogramy naviac.

Základná diagnostika a konzultácia

Týmto sa Vaša cesta k trvalému schudnutiu začína. Vy viete, že chcete schudnúť. A môžete začať napríklad na Nový rok, alebo za mesiac, alebo za týždeň. Neodkladajte svoj úspech, začnite hneď. My sme pripravení.

Pripravíme pre Vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Hneď sa tak dozviete, ako ste na tom s tukom, svalmi, kosťami, obsahom vody, alebo napríklad na aký vek sa vaše telo cíti.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť spôsob, ako by šli prebytočné kilogramy zredukovať. Dôležité je, že špecialista zistí aj pomer medzi podkožným a vnútorným tukom a stanoví z toho plynúce zdravotné riziká.

Odporúčania, možnosti riešenia a jedálniček

Po návšteve u nás budete detailne poznať svoj stav a špecialista vám zdelí základné odporúčania. Samozrejme vám aj ukážeme, ako sa chudne v Zdravom Východe a prečo je práve naša metóda tak úspešná. Rozhodnúť sa ale musíte vy.

Kde nás nájdete

Naše poradne nájdete už v 4 mestách na východnom a strednom Slovensku. Vyberte si, ktorá Vám je bližšie a navštívte nás.

Už čoskoro pribudne naša nová poradňa v meste:

Spišská Nová Ves

Objednajte sa

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.